Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Bielsko-Biała] Szukam weteerynarza

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
renata_pyszka
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 września 2009, 23:00
Kontaktowanie:

[Bielsko-Biała] Szukam weteerynarza

Postautor: renata_pyszka » 28 września 2009, 8:20

Szukam dobrego weterynarza dla gryzoni w bielsku-Białej, bardzo proszę o namiary. Dziękuję.


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz Bielsko-Biała

Postautor: Guffi » 28 września 2009, 16:12

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Panią dr Katarzynę Solińską- Kleist. Chodzę do niej ze świnkami i innymi zwierzakami od lat.
Namiary:
Bielsko-Biała, ul. Czapli 18, tel. 033 8160983


renata_pyszka
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 września 2009, 23:00
Kontaktowanie:

Re: Weterynarz Bielsko-Biała

Postautor: renata_pyszka » 28 września 2009, 21:30

Dzęki za namiar, ja z moją świnką chodziłam do doktora Stasiowskiego na Prusa, wydaje sie kompetenty, ale nie mogę za dużo o nim powiedzieć bo byłam z nią 2 razy, za pierwszym razem stwierdził u świneczki narośl na podniebieniu ( świnka nie chciała jeść , miała tak jakby opuchnięty pyszczek z jednej strony, "wybauszone" oczko ) i dał jej zaszczyk przeciwbólowy i przeciwzapalny, przy drugiej wizycie nie było niestety poprawy i świnka została uśpiona. Myślę że diagnoza była słuszna, ale i tak żaluje że po poszlam do innego weta aby potwierdzić, bo takie mam watpliwości, że może to jednak były zęby trzonowe? Wątpliwości, może zupelnie nie uzasadnione, ale żałuje mojej świneczki bardzo.
Pozdrawiam!


Anonymous

Re: Weterynarz Bielsko-Biała

Postautor: Anonymous » 14 stycznia 2010, 6:26

w takich sytuacjach z gryzoniami polecam dr Haladyna z lecznicy "NADZIEJA" . zajmują się tam moimi szczurkami i 3 świnkami i jestem z nich bardzo zadowolony.
ceny tez mają nie zbyt duże. tel do nich to 33 499 27 97 albo 501162475.


Awatar użytkownika
Stokrotka
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 22:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Świnki morskie: rozetka Kuba
Kontaktowanie:

Postautor: Stokrotka » 17 kwietnia 2010, 22:34

Napisałam jako niezalogowana, ale nie wiem, czy się odpowiedź ukaże.
Mam świnki od 20 lat. Tylko jedna żyła 8 lat, wszystkie umierały na przerost zębów i niestety żaden weterynarz w Bielsku nie umiał pomóc. Dopiero świnkę mojej mamy uratował weterynarz z lecznicy na ul. Dojazdowej 7 w Bielsku-Białej. Świnka powinna być operowana w narkozie, dopiero wtedy lekarz może usunąć przerośnięte zęby trzonowe. Nie leczy się takiej świnki zastrzykami, ani na siłę karmiąc. Nie znam nazwiska Pani Doktor, ale podejrzewam, że wszyscy lekarze z tej lecznicy znają się na rzeczy. Świnka miała dwie takie operacje i ma się dobrze. Oczywiście musi mieć zdrowe serduszko:)


Awatar użytkownika
Piorunowa
Użytkownik
Posty: 1237
Rejestracja: 19 lutego 2013, 14:24
Świnki morskie: rozetka Piorun
Kontaktowanie:

Re: [Bielsko-Biała] Szukam weteerynarza

Postautor: Piorunowa » 24 lutego 2013, 12:32

Ja również bardzo polecam dr. Marcina Haladyna z lecznicy ,,Nadzieja" :)


gosiek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2012, 16:57
Kontaktowanie:

Re: [Bielsko-Biała] Szukam weteerynarza

Postautor: gosiek » 6 lipca 2013, 11:10

Mogę bez wahania polecić bielską Klinikę weterynaryjną Vetka należącą do lek. wet. Michała Szopy. Mój trzyletni prosiaczek miał guza gruczołu mlekowego. Zabieg był bardzo bezpieczny dla świnki, ponieważ użyto między innymi znieczulenia wziewnego, a stan zwierzątka był na bieżąco monitorowany. Doktor przeprowadza również kastracje i sterylizacje świnek morskich. Klinika wyposażona jest w nowoczesny profesjonalny sprzęt. Ponadto cała ekipa kliniki to bardzo mili ludzie. Kochają zwierzaki i podchodzą do nich jak do pacjentów a nie, jak w przypadku wielu innych placówek, jak do worka z talarami.


KaoriSuYo
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 8 listopada 2015, 21:43
Kontaktowanie:

Re: [Bielsko-Biała] Szukam weteerynarza

Postautor: KaoriSuYo » 4 stycznia 2016, 22:04

Czy ktoś ma informacje aktualne o lecznicy "Nadzieja" i tamtejszej kastracji świniaków?


Awatar użytkownika
Guffi
Zasłużony
Posty: 918
Rejestracja: 21 grudnia 2006, 18:37
Lokalizacja: Jaworze
Świnki morskie: Sprite, Coffee, Topanga[*], Amimoto
Kontaktowanie:

Re: [Bielsko-Biała] Szukam weteerynarza

Postautor: Guffi » 12 stycznia 2016, 20:17

Ja świniaki kastrowałam dobre parę lat temu w lecznicy "pod Czaplą" (pani Katarzyna). Wszystko przebiegło idealnie. Nie mam doświadczenia z kastracją zwierząt w Nadziei, bo chodzimy tam tylko z psami (pani Kasia z Czapli jest lepsza od małych zwierząt).


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

  • Dołącz do nas