Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Poznań] Klinika Akademicka

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
Awatar użytkownika
świniaczek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 15:24
Lokalizacja: Poznań
Świnki morskie: Major i Olesia
Kontaktowanie:

[Poznań] Klinika Akademicka

Postautor: świniaczek » 3 grudnia 2011, 18:05

Szczerze polecam tę klinikę, fachowa kompetentna obsługa i wspaniałe podejście do zwierzaków. Specjalistkami od gryzoni są dr. Joanna Błaszczyk-Cichoszewska i Kwiryna Borowicz-Ostrowska, warto najpierw zadzwonić i dowiedzieć się w jakich godzinach przyjmują. Pani Joanna i Pani Kwiryna leczyły ropnie u moich świniąt, pierwsza z nich kastrowała Majora i kilka innych świnek moich znajomych ;) . Nigdy nie było żadnych problemów po zabiegach.

Adres:
ul. Wojska Polskiego 52

tel:(61) 848-75-63

Strona internetowa:
http://www.klinikawet.org.pl/

Moje świnki - Olesia i Major :)
Lester w nowym domku:)
za TM Hey [*]

Awatar użytkownika

kubel-junior
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 14:29
Kontaktowanie:

Re: [POZNAŃ] Klinika Akademicka

Postautor: kubel-junior » 2 stycznia 2012, 14:36

No nie.. ta klinika to porażka. Pojechałem z moją świnką która miała świerzb ( jak sie później okazało ) a panie które tam pracują nie wiedziały co to.
Byłem tam 3 razy z rzędu w odstępach tygodniowych, musiałem w tym czasie mojej śwince robić zastrzyki codziennie ( świnka przez to bardzo cierpiała ) a strupki i świąd nie znikał.. dobrze że pojechałem gdzie indziej bo już by mojej świnki nie było.

Pojechałem do weterynarza na ul. Zbąszyńskiej, Pan bardzo dobrze zorientowany w świnkowym klimacie.
Od razu powiedział że to świerzb, zaczął ją oglądać pod lupą w poszukiwaniu pasożyta. Tamte Panie nawet się nie pofatygowały.
Lekarz powiedział że tamte zastrzyki z antybiotyków nic by nie pomogły i tylko świnka niepotrzebnie cierpiała.

Świerzb leczy się na dwa sposoby, albo jeden zastrzyk, albo seria 3 zastrzyków w odstępach co 7 dni.
Już po pierwszym zastrzyku zauważyłem że mniej sie drapie i strupy ładnie znikały. Po 3 zastrzykach świnka zdrowiutka.

Co prawda ten weterynarz jest troche droższy niż klinika Akademi Rolniczej ale przynajmniej jest skuteczny i zna się na rzeczy.. Oczywiście w klinice na ul. Wojskowej wydałem 80 zł w błoto !!!



Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

  • Dołącz do nas