Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Opole] SUPER weterynarz

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
jolka2008
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 2 czerwca 2008, 18:58
Kontaktowanie:

[Opole] SUPER weterynarz

Postautor: jolka2008 » 2 czerwca 2008, 19:33

jest w Opolu weterynarz pasjonat ktory podchodzi do zwierzaka lepiej niz niejeden pediatra do dziecka,uratowal moja poprzednia swinke robiac jej operacje oczu i mimo ze nie widziala radzila sobie swietnie az do naturalnej smierci /miala ok.8 lat/.Pysia ktora teraz jest z nami miala w siersci wszoły /prawdopodobnie przeniesione przez psa lub zbierana na klombie trawa obsikana przez psa-ostrzegam przed taka trawa -swinka musiala brac zastrzyki nie dosc ze bolesne to jeszcze drogie/.Przede wszystkim doktor postawil trafna diagnoze od samego poczatku: czesanie i sprawdzanie stanu siersci pod mikroskopem to standard podczas kazdej wizyty i teraz mala jest juz zdrowa.I jeszcze jedno ten cudowny czlowiek nie ma w sobie nic z pazerstwa i czesto oplaty za wizyty sa naprawde symboliczne.Dla chetnych podam adres:
Adam Bieńkowski Opole ul.Jankowskiego 20
tel.603-753-270 077-4579-016
od poniedzialku do piatku 10.00-12.00 16.00-18.00
dwie pierwsze soboty miesiaca 10.00-12.00


Awatar użytkownika

gabriela
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 9 grudnia 2008, 0:33
Kontaktowanie:

Re: OPOLE SUPER weterynarz

Postautor: gabriela » 9 grudnia 2008, 0:47

Ja chodzę na Słowackiego. I śmiało mogę polecić te3go weta, on się specjalizuje w małych zwierzakach. MANIA jest u niego grzeczna. Możne też wykonać badania.


Anonymous

Re: OPOLE SUPER weterynarz

Postautor: Anonymous » 18 marca 2010, 23:25

Moja świnka najbardziej lubi Lecznice dra Tarki na Wyspie. :) Miała wyłysiały cały zad...wyglądała okropnie, po kilku zastrzykach, zmianie diety... włos jej odrósł, czuje się świetnie! Polecam!
http://www.weterynarz-opole.pl


Anonymous

Re: OPOLE SUPER weterynarz

Postautor: Anonymous » 31 lipca 2010, 21:28

zdecydowanie polecam dr Pięknika ze Słowackiego.
Bardzo cierpliwy dla właściciela, bardzo delikatny dla zwierzaka.
Diagnoza trafna, świnka wyleczona. Pan doktor przesympatyczny, widać że z pasją wykonuje swoją pracę.


Awatar użytkownika
paulina.natalia
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 31 marca 2015, 18:14
Lokalizacja: Olsztyn
Świnki morskie: Julian, Maniuś
Kontaktowanie:

Re: [Opole] SUPER weterynarz

Postautor: paulina.natalia » 30 czerwca 2015, 13:11

Cześć,
Ponieważ jesteśmy z Kluskiewiczem na wakacjach w ok. Opola chciałabym, żeby ktoś podpowiedział mi, który dr sprawnie przytnie górne siekacze śwince? Klusek nie ma dolnych siekaczy, więc górne muszą być regularnie podcinane. Mam uraz, ponieważ kiedyś wet złamał mojej innej śwince żuchwę podczas tej prostej czynności i nie chciałabym, żeby znów doszło do takiej sytuacji.

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)


Andzia001
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 10:40
Lokalizacja: Opolskie
Świnki morskie: Bella ❤
Elsa ❤
Kontaktowanie:

Re: [Opole] SUPER weterynarz

Postautor: Andzia001 » 5 stycznia 2018, 17:13

Wiem, że wątek jest dość stary, ale może ktoś tak jak ja szukając pomocy tutaj zajrzy.
Z całego serca polecam Panią weterynarz z Egzowet z Opola. Pani Nina Bochyńska! Leczę u niej moją świnke, miała robiony zabieg na zęby (było ciężko, ale Pani dała radę), poza tym jest delikatna do zwierząt, dzwoni żeby dowiedzieć się czy wszystko w porządku. Zajmuje się typowo zwierzętami egzotycznymi, sama ma 3 świnki i ma dużą wiedzę.


Slaveq
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 25 marca 2017, 16:37
Kontaktowanie:

Re: [Opole] SUPER weterynarz

Postautor: Slaveq » 21 stycznia 2018, 13:22

Racja. Bardzo dobra Pani wet. Jest bardzo spokojna (dla świnek), rzeczowa i sympatyczna (dla właścicieli). Świnki bardzo zadowolone po wizytach. Chodzimy, na szczęście, tylko na obcinanie pazurków. Po wizycie kupujemy różne jedzonka. Teraz, w marcu pojedziemy na "przegląd" bo naszym braciom stuknie roczek. Dodatkowo, Pani ma własne zwierzaki w tym również świnki więc rozumie problemy ich opiekunów. No i samych świnek. Można odwiedzić stronę www.


Awatar użytkownika
Czesława
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 7 sierpnia 2018, 10:30
Kontaktowanie:

Re: [Opole] SUPER weterynarz

Postautor: Czesława » 7 sierpnia 2018, 11:26

Dołączam się do pozytywnej opinii o dr Ninie, dobry fachowiec i serdeczna osoba <3


Gg
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2020, 23:44
Kontaktowanie:

Re: [Opole] SUPER weterynarz

Postautor: Gg » 24 listopada 2020, 0:05

Nie polecam dr Niny z Opola. Użytkownik Slaveq ma wielkie szczęście, że tylko obcina u niej pazurki swojej świnice . Dr Nina prowadziła króliczka od początku 2018 roku i w ciągu 3 lat nie wspomniała nawet o jakichkolwiek badaniach, w tym o badaniu kału pod kątem pasożytów ani o profilaktycznym podawaniu syropu odkłaczającego dla królików w okresie linienia. W wyniku braku tych informacji, braku badań i nieodkłaczania króliczek dostał zatoru układu pokarmowego i odszedł po koniecznej już wtedy operacji odbarczenia jelita. Dodam, ze w przeddzień śmierci króliczka inny weterynarz stwierdził u niego kokcydiozę.


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas