Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

[Lublin]

Dyskusje na temat godnych polecenia (lub też nie) klinik weterynaryjnych.
Awatar użytkownika
Peggy
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 3 lutego 2017, 18:45
Świnki morskie: Żubrówka(Bertie), Czekolada(Czoko)
Kontaktowanie:

[Lublin]

Postautor: Peggy » 27 lutego 2017, 22:19

W Lublinie polecam Z CAŁEGO SERCA http://www.lublin-weterynarz.pl/kontakt ... anska.html
Dr Różańska i jej zespół uratowali swego czasu mojego szczura. Samiczka była już staruszką, a mimo to operacja przebiegła pomyślnie i gdyby nie.. złośliwość losu i to, że nie mieszkam w Lublinie - wiem , że dzięki nim żyłaby znacznie dłużej.
Do dziś jestem im wdzięczna jak wspaniale ją traktowali i mieli podejście do nas. Wdzięczna za to, że kiedy przyjechaliśmy drugi raz w tak fatatalnym momencie życia naszej szczurki wiedzieli jak z Nami rozmawiać i co będzie dla niej najlepsze..
Jestem pod ogromnym wrażeniem ich wiedzy , obeznania po dzień dzisiejszy i nigdy ich nie zapomnę. I nie daj Bóg, jakby się coś kiedyś działo z moim gryzoniem i wet z mego miasta nie umiałby znów postawić pewnej diagnozy, jadę do nich. Mają pojęcie, doświadczenie i cudowne podejście do zwierząt. Mało tego, mają sprzęt pod kątem małych ssaków, to taka klinika dla "małych".

...:::Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu, udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem:::...

Awatar użytkownika

Wróć do „Kliniki weterynaryjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

  • Dołącz do nas