Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Przemeblowanie klatki!

Dyskusje związane z głównym lokum świnki morskiej.
Awatar użytkownika
Sammy&Lucky
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwietnia 2018, 15:49
Lokalizacja: UK
Świnki morskie: Sammy, Lucky
Kontaktowanie:

Przemeblowanie klatki!

Postautor: Sammy&Lucky » 24 kwietnia 2018, 13:47

Właśnie skończyłam sprzątać klatkę świnek i znowu zrobiłam im małe przemeblowanie :D ostatnie było tydzień temu. Wy też tak macie?
Poprostu szybko mi się nudzi i muszę coś pozmieniać. :D

Tak jest teraz... zobaczymy jak długo :P

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Świnka się podoba :D


Awatar użytkownika

ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: Przemeblowanie klatki!

Postautor: ahimsa » 24 kwietnia 2018, 17:16

Fajne :) :), moje teraz mają też trochę zmian, mam nadzieję, że to dobrze przyjmą...


mysiapysia
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 27 lutego 2018, 23:39
Kontaktowanie:

Re: Przemeblowanie klatki!

Postautor: mysiapysia » 24 kwietnia 2018, 22:32

dziwne bo mnie na forum pomocy świnkom morskim pisali aby nie robić im w klatkach absolutnie żadnego przemeblowania bo to moze być powodem ich kłótni, (chyba że dołącza do stada inna nowa świnka i od nowa hierarchie muszą ustalić) a jedynie przemeblowywać im akcesoria na wybiegu i zmieniać jego miejsce aby się nie znudziły


mysiapysia
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 27 lutego 2018, 23:39
Kontaktowanie:

Re: Przemeblowanie klatki!

Postautor: mysiapysia » 24 kwietnia 2018, 22:36

swoją drogą ciekawa klatka te drabinki można dokupić osobno żeby zrobić im dodatkowe pięto czy od razu trzeba kupić klatkę piętrową? Ja mam duza klatkę 130*65 ale niestety 1 piętrowa. Czy swinki nie boja się wchodzić na gore, podobno maja lek wysokosci? Bo kupiłam drewniane schodki oparłam je o bok domku aby mogły wchodzic na dach ale 2 miesiace minely i nie zauwazylam aby ktoras weszla


Awatar użytkownika
Sammy&Lucky
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwietnia 2018, 15:49
Lokalizacja: UK
Świnki morskie: Sammy, Lucky
Kontaktowanie:

Re: Przemeblowanie klatki!

Postautor: Sammy&Lucky » 12 maja 2018, 1:00

Można zmieniać :D większość żeby w ich klatce jest z materiału wiec chce czy nie chce co kilka dni i tak muszę wyciągać i prać a zmiany im nigdy nie przeszkadzają :)

O które drabinki ci chodzi? Te kolorowe to taki wyginanany domek, przyczepiłam go tylko do boku klatki żeby były schodki.

Te czarne z których jest zrobione piętro to Półki z których się robi klatki C&C, kupiłam je na Amazon. Można je złożyć jak się chce wiec zrobiłam piętro. Świnki najpierw nie wchodziły ale potem przedluzylam schodki żeby były dłuższe i teraz wchodzą i lubią sobie tam siedzieć.


Koniara
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 grudnia 2018, 19:02
Kontaktowanie:

Re: Przemeblowanie klatki!

Postautor: Koniara » 11 grudnia 2018, 19:21

mysiapysia pisze:swoją drogą ciekawa klatka te drabinki można dokupić osobno żeby zrobić im dodatkowe pięto czy od razu trzeba kupić klatkę piętrową? Ja mam duza klatkę 130*65 ale niestety 1 piętrowa. Czy swinki nie boja się wchodzić na gore, podobno maja lek wysokosci? Bo kupiłam drewniane schodki oparłam je o bok domku aby mogły wchodzic na dach ale 2 miesiace minely i nie zauwazylam aby ktoras weszla


Ja kupiłam mojej śwince pułeczke


Koniara
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 grudnia 2018, 19:02
Kontaktowanie:

Re: Przemeblowanie klatki!

Postautor: Koniara » 11 grudnia 2018, 19:23

mysiapysia pisze:swoją drogą ciekawa klatka te drabinki można dokupić osobno żeby zrobić im dodatkowe pięto czy od razu trzeba kupić klatkę piętrową? Ja mam duza klatkę 130*65 ale niestety 1 piętrowa. Czy swinki nie boja się wchodzić na gore, podobno maja lek wysokosci? Bo kupiłam drewniane schodki oparłam je o bok domku aby mogły wchodzic na dach ale 2 miesiace minely i nie zauwazylam aby ktoras weszla


Ja kupiłam mojej śwince pułeczke


Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Klatki i wybieg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

  • Dołącz do nas