Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

Świnki, które odeszły już z tego świata. Na zawsze w naszej pamięci…
Vitara
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 grudnia 2018, 17:15
Świnki morskie: Elemelek, Filemon, Meteor, Budyń[*], Ciastek
Kontaktowanie:

MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

Postautor: Vitara » 15 grudnia 2018, 17:43

Hejka! Miałam trzy świnki. Elemelek to mały łobuziak, Filemon jest spokojny ale Meteor zdecydowanie dominuje jest bardzo niespokojny i czasami gryzie kolegów :( :( . Kupiłam im kolegę Budynia był spokojny i przekochany. Po trzech dniach wpuściłam go do klatki z chłopakami. I to był błąd. Następnego dnia był martwy było mi smutno bo tak go pokochałam:(. Widziałam że był ranny wiedziałam że tylko jedno. Meteor zabił Budynia. Nie oddam Meteora narazie jest oddzielony od reszty a kupiłam Ciastka on przeżył ;). Pojechałam z Meteorem do weta od świnek morskich i okazało się że ma wściekliznę :(:( ale na szczęścia da się jeszcze leczyć;). Na razie jest u weta. Ale jak ja mogę mu pomóc? :distrustful:

Budyń na zawsze będziesz w moim sercu [*] :sad: :sad: :sad:

i have an guinea pigandi love guinea pigs

Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
ita79
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: 18 stycznia 2016, 23:47
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontaktowanie:

Re: MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

Postautor: ita79 » 15 grudnia 2018, 19:05

oj coś się nie zgadza i to bardzo.
Przy wściekliźnie powinni zarówno domownicy , jak i wszystkie zwierzątka zostać poddane badaniom/leczeniu a wszystkie świnki wręcz trafić na kwarantannę. Ta świnka która jest już chora i ma objawy-nie da się uratować, więc powinna zostać uśpiona.
Przecież to bardzo zaraźliwa i śmiertelna choroba, z nią nie ma żartów! Czy ten wet był półprzytomny przy badaniu, czy pijany ? Zgłosił przypadek wścieklizny do weterynarza powiatowego ??


Wadera
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 9 grudnia 2018, 17:40
Kontaktowanie:

Re: MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

Postautor: Wadera » 15 grudnia 2018, 21:54

ita79 ma zupełną rację. Powinnaś zbadać wszystkie świnki i rozejrzeć się po nowych weterynarzach. Jeśli Meteor kogoś ugryzł powinien się zbadać.


ahimsa
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 4 września 2017, 16:22
Lokalizacja: śląskie
Świnki morskie: Plamka, Bursztyn
Kontaktowanie:

Re: MORDERSTWO?!!?!?!?!?1?

Postautor: ahimsa » 15 grudnia 2018, 22:16

Bardzo dziwne to wszystko... Szkoda biednego Budynia tak czy inaczej.



Wróć do „Tęczowa kraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Dołącz do nas