Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ważne dot. sprzedaży gryzoni m. in. dla węży

Ogłoszenia dotyczące zwierząt do przygarnięcia, na sprzedaż lub do oddania.
Regulamin forum
  1. Tytuł tematu musi być zaopatrzony w odpowiedni przedrostek: [Sprzedam], [Kupię], [Oddam] lub [Przygarnę].
  2. W treści posta muszą znajdować się dane kontaktowe osoby składającej ofertę.
  3. W treści posta powinien znaleźć się opis lub fotografia przedmiotu ogłoszenia.
  4. W jednym temacie można przedstawić tylko jedną ofertę.
  5. Oferty są automatycznie usuwane po 30 dniach od założenia.
Awatar użytkownika
Justyna K
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 4 października 2007, 15:53
Lokalizacja: Szczecin-Kijewo
Świnki morskie: świnka Dexter+Fantasja+Navara+Łezka pies:Max moje świnki pochodza z hodowli BANIE MISIE :D
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Justyna K » 24 listopada 2007, 14:07

:przestraszony: o rany co za człowiek,czy zwrociliscie uwage ze on stoji w pokoju dzieciecym????tak sa maskotki a na drzwiach jest sliczny plakat z króliczkiem :zalamany: ciekawe czy dzieci widza jak waz zjada te biedactwa :hmmm:


Awatar użytkownika

Awatar użytkownika
*nicia*
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: 28 czerwca 2007, 13:56
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: *nicia* » 25 listopada 2007, 11:18

Justyna K pisze::przestraszony: o rany co za człowiek,czy zwrociliscie uwage ze on stoji w pokoju dzieciecym????tak sa maskotki a na drzwiach jest sliczny plakat z króliczkiem :zalamany: ciekawe czy dzieci widza jak waz zjada te biedactwa :hmmm:

pewnie Cie dobije ale jak ma takich rodziców albo rodzenstwo to ma wpajane juz ze waz jada swinki, kroliki, myszy i dla wielu dzieciakow to wielka frajda zobaczyc jak waz pochlania zywe stowrzonko i jeszcze dopinguje go i smieje sie z biednego krolika ktory probuje sie ratowac - oczywiscie nie wszystkie dzieci takie sa ale raczej jak maja w domu gada to widza co zjada :looka: i dla nich to normalne jest. Bo jezeli ojciec, czy brat wiedzial by, ze maluch moglby sie poplakac czy cos to pewnie nie kupowla by weza. Chociaz pewnie i zdazaja sie przypadki jak starszy bart ma wielka radoche jak widzi, ze mlodsza siostra lezy mu uwiazana u nogi i blaga zeby nie zabijal biednej myszki.

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda_Oska
Zasłużony
Posty: 1996
Rejestracja: 13 listopada 2006, 22:05
Lokalizacja: Szczecin/Niebuszewo
Świnki morskie: Izzy, Klara, Elvirka [*], Elias [*]; FRETKI: Bajzel[*] i Chandramukhi
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Magda_Oska » 19 grudnia 2007, 19:18

Elizabeth pisze:A co jedzą legwany?
Zawsze chciałam mieć legwana :D

Legwany są roślinożerne :) Też mi się taka jaszczurka marzy :P Węże też są super. Chciałabym mieć węża lub legwana, ale niestety nie mam warunków na gada. Poza tym moja sis boi się węży :D No cóż, może kiedyś....

Pozdrawiam:
Magda_Oska
Obrazek

Zytka
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 grudnia 2007, 16:33
Kontaktowanie:

Re: Wazne dot. sprzedazy gryzoni m.in. dla wezy

Postautor: Zytka » 20 grudnia 2007, 17:44

Innym słowem: Jestem zła na terrorystów, że próbują w ten sposób „wyłudzić” zwierzęta na karmę dla gadów :mur: . Ale oni też są być dobry hodowcami zwierząt, które mają i dostarczać im pokarm.

nika73 pisze:Wiem, ze odświeżam temat... ale to jest temat cały czas aktualny- niestety :(

Podaję link ze strony SPK - sama uratowałam kilka króli, które były przeznaczone dla węży- ale nigdy nie widziałam :rozpacz: .... :szok:
Na zdjęciach, które ten psychopata :/ puścił w obieg są zarówno króliki jak i świnki morskie :(
Ku przestrodze - niestety:
http://elvis250.fotosik.pl/albumy/6964.html


Obejrzałam tylko te pierwsze zdjęcie bo więcej nie mogłam. Zbyt drastyczne jak dla mnie a jestem osobą bardzo wrażliwą.
Ostatnio zmieniony 5 stycznia 2008, 22:09 przez Zytka, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Bercik
Zasłużony
Posty: 802
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:35
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Bercik » 25 grudnia 2007, 0:37

Zytka czemu ty tak dziwnie piszesz, bez ładu czasem??

Samotność to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie

Zytka
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 grudnia 2007, 16:33
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Zytka » 28 grudnia 2007, 21:25

Bercik pisze:Zytka czemu ty tak dziwnie piszesz, bez ładu czasem??

Nigdy nie przykładałam uwagi czy zdanie jest poprawnie napisani gramatycznie i stylistycznie. Zawsze miałam z tym problemy i dalej mam. A pozatym dysleksja zawsze mi „towarzyszy”.


Awatar użytkownika
Bercik
Zasłużony
Posty: 802
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:35
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Bercik » 31 grudnia 2007, 22:46

Nie wiem jak innym ale mnie to przeszkadza w zrozumieniu Twoich wypowiedzi.
Poza tym nikt Cię nie pogania i możesz pisać powoli ze zrozumieniem

Samotność to taka straszna trwoga
Ogarnia mnie, przenika mnie

Awatar użytkownika
Poison
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 5 stycznia 2008, 15:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Poison » 5 stycznia 2008, 15:58

Takie prawa natury... my też jemy kurczaki i inne zwierzęta po to, żeby nie chodzić głodni. Takie życie... ogólnie nie lubię węży i żeby nie było że jestem po ich stronie, ale nie bądźmy egoistami... inni kochają węże a jeszcze inni świnki :(


kama122
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2008, 16:20
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: kama122 » 8 października 2008, 17:02

Można karmić węża kurczakiem kupionym w sklepie , którego zabito w humanitarny sposób ( mam nadzieję ) . Kurczaka się podgrzeje i wąż ma jedzenie . Gwarantuje , że się sprawdzi . Ale najgorsze jest to , że świnki to darmowy posiłek i do tego frajda dla takiego chorego umysłowo posiadzacza węży jak świnka ucieka , woła o pomoc i leje się krew . . . Wiem , że to straszane , ale prawdziwe :-(


Awatar użytkownika
Karolajna
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: 11 marca 2007, 11:07
Lokalizacja: Pruszków
Świnki morskie: Kasia, Kuba, Nutka, na zawsze w moim sercu ['] (oraz szczur Stefan [*]), obecnie 5 szynszyli: Zuzia, Rózia, Fruzia, Suzie i Lilka
Kontaktowanie:

Re: Ważne dot. sprzedaży gryzoni m.in. dla węży

Postautor: Karolajna » 8 października 2008, 20:14

Wąż nieżywych zwierząt nie zje...
Warunek jest jeden- ŻYWE stworzenie. Takie które się rusza.

"Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." ~Mark Twain
Moje kochane świnki na zawsze w moim sercu... Dobranoc aniołki.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Zwierzęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas