Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Aktualizacja forum

Informacje dotyczące działalności i funkcjonowania forum.
Konto usunięte

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Konto usunięte » 3 sierpnia 2011, 11:38

Ja bym widziala chetnie pod postem do zaznaczenia:"pomogl" wtedy pod nickiem bedzie widoczne ile razy ktos pomogl,co niektorzy beda sobie cenic,i jesli to bedzie widoczne dla innych wtedy nie bedzie pod pytaniem o katar na przyklad 100 odpowiedzi idz do weta,jesli bedzie zaznaczone pomogl,bedzie wiadomo ,ze uzyskal zadowalajaca pomoc...ale mnie ponioslo huh :mrgreen:aha i jeszcze bardzo ladnie i klarownie wyglada gdy fora maja ikonke oprocz nazwy np:spiaca swinka, a pod spodem :legowisko,ale to tylko takie wizualne pomysly


Awatar użytkownika

admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 3 sierpnia 2011, 12:58

Rozważałem już kiedyś system pochwał, ale pomysł odrzuciłem. Teraz przemyślałem to jeszcze raz. Będzie to dobry wyznacznik wiedzy i zasłużenia dla społeczności forum. Jak wiadomo liczba postów nie zawsze idzie w parze z jakością. Prace przy samej bazie danych myślę, że są już zamknięte, teraz pora na dodawanie nowych funkcji :)

ruby_anger pisze:aha i jeszcze bardzo ladnie i klarownie wyglada gdy fora maja ikonke oprocz nazwy np:spiaca swinka, a pod spodem :legowisko,ale to tylko takie wizualne pomysly

Ładne ikonki czy zdjęcia to zawsze dobry pomysł, ale bardzo ciężko jest z dostępnością. Kupowanie ich w tzw. bankach zdjęć to droga sprawa. Wolę te fundusze przeznaczyć na coś innego, chociażby konkursy.


Konto usunięte

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Konto usunięte » 3 sierpnia 2011, 13:00

weeb pisze:Wolę te fundusze przeznaczyć na coś innego, chociażby konkursy.

Aha a trzeba kupowac?nie mozna wykorzystac gifoe,fotek urzytkownikow?za ich zgoda oczywiscie?takie male avatarki


Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Becia » 3 sierpnia 2011, 13:03

ruby_anger pisze:
weeb pisze:Wolę te fundusze przeznaczyć na coś innego, chociażby konkursy.

Aha a trzeba kupowac?nie mozna wykorzystac gifoe,fotek urzytkownikow?za ich zgoda oczywiscie?takie male avatarki

No moje jak chcecie możecie wziąć. Myślę, że to jest jak nagroda, a nie kara. Jak Wam się przyda to oczywiście. :)


admin
Administrator
Posty: 2106
Rejestracja: 20 stycznia 2006, 13:37
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: admin » 3 sierpnia 2011, 13:04

Oczywiście, że można. Jest to kwestia wyłącznie jakości i zgody właścicieli na wykorzystanie. Do galerii nie zaglądałem już dobrych kilka miesięcy, nie mam pojęcia co tam teraz się pojawia ;) Zaległości będę nadrabiał jak skończę z pracami technicznymi.


Awatar użytkownika
Becia
Użytkownik
Posty: 919
Rejestracja: 4 grudnia 2010, 12:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Becia » 3 sierpnia 2011, 13:05

Okej, wszystko na spokojnie. ;)


Konto usunięte

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Konto usunięte » 3 sierpnia 2011, 13:14

No wiec wlasnie mowie,pomysl sam,masz za darmo zdjecia swinek,pobierasz w galerii,urozmaicasz forum,a uzytkownicy dumni jak pawie,ze ich prosiaki ozdawiaja grupy,sama chetnie wysle kilka,konkretnie pod temat,uwazam ,ze nikt z uzytkownikow sie nie sprzeciwi,mozemy Ci temat zalozyc,gdzie wszyscy beda dawali zdjecia :lol: a Ty sobie stamtad wybierzesz


Awatar użytkownika
Mango
Użytkownik
Posty: 779
Rejestracja: 1 sierpnia 2010, 10:40
Lokalizacja: Fajna wiocha
Świnki morskie: Celiś & Kubuś
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Mango » 3 sierpnia 2011, 19:27

Ja mogę zrobić Celinie jak śpi, jakby ktoś chciał ;)


Gucio01
Użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 3 maja 2011, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: Gucio01 » 3 sierpnia 2011, 20:33

Nie wiem czy ten mój pomysł się sprawdzi, czy inni użytkownicy na niego się zgodzą, ale napiszę.
Bo na niektórych forach jest nad zdjęciem napis od liczny postów np.:

od 0 do 49 postów świnko-nowicjusz
od 50 do 99 świnko-Fan
od 100 do 199 świnko-gaduła
od 200-499 świnko-maniak
od 500 do 999 świnko-geniusz
od 1000 do ...... świnko-spec

i jak zgadzacie się?

Ps. Niektóre nazwy ściągnęłam z innych for... :roll:


Awatar użytkownika
vagina_denata
Zasłużony
Posty: 2899
Rejestracja: 31 grudnia 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Świnki morskie: Lucek, Harley, Remek
Kontaktowanie:

Re: Aktualizacja forum

Postautor: vagina_denata » 3 sierpnia 2011, 21:20

Nie wiem co na to weeb, ale moim zdaniem pomysł będzie fatalny w skutkach, bo już teraz niektórzy nadmiernie ekscytują się licznikiem postów. Jakby były zależne od niego rangi pojawiłoby się mnóstwo postów od czapy i bezsensu, tylko po to, żeby mieć ich więcej.

W orszak niech wierzy, kto nie wie gdzie idzie.

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Dołącz do nas