Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Zmiana składu versele laga nature

Dział poświęcony prawidłowej diecie świnek morskich.
rainbow
Użytkownik
Kontaktowanie:

Zmiana składu versele laga nature

Postautor: rainbow » 7 stycznia 2019, 16:57

Witam , kupuje dla swinki i królika karmę versele laga nature. Producent zmienił niby skład oraz szatę graficzna opakowania , poprzednia versele laga nature jadły aż się im uszy trzesly, teraz widać ze są same prawe te podłużne pałeczki których ani jeden ani drugi nie je , wywalaja z miski. Jedzą same siano suszki warzywa owoce , tej nowej versele lagi nie jedzą od 3 dni, versele laga Complete tez próbowałam im dać, - nie jedzą. Co robić? Czekać? Czy próbować coś innego ? Jak jest u was ?

Awatar użytkownika

rainbow
Użytkownik
Kontaktowanie:

Re: Zmiana składu versele laga nature

Postautor: rainbow » 10 stycznia 2019, 21:11

Hallo ? Ktoś się wypowie?

anusia182
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: anusia182 » 10 stycznia 2019, 22:13

Mam 4 świnki i podobną sytuację dwie jedzą chętnie reszta niestety nie. Dzwoniłam do weterynarza i mówiła, żeby jeszcze poczekać. U nas najgorszej jest to że te swinki nie chcą żadnego innego pokarmu bo też kiedyś próbowałam. Nie rozumiem producenta dlaczego zmienia coś co jest dobre.

rainbow
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: rainbow » 12 stycznia 2019, 20:27

U mnie nadal nic się nie zmienia , jedzą tylko sianko, warzywa owoce . Wygląda na to ze nie będę już vl kupować, mają póki co trochę zapasu ale nie widać żeby apetyt wracał na vl.