Świnki morskie forum / Cavia.pl

Forum o świnkach morskich

Ja i moje świnki :D

Przywitaj się z innymi użytkownikami. Napisz coś o sobie i swoich zwierzakach.
Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Fafka123 » 9 marca 2013, 19:30

A możesz pokazać tego guza? Chodzi o zdjęcie, może uda się forumowiczom rozpoznać co to za paskustwo ;)
Prosiaki śliczne :3
Pogadaj z mamą, powiedz jej że to są zwierzęta które czują. Z psem mama też by nie poszła kiedy coś by się działo? Świnka czy pies - oba żywe i oba potrzebują opieki weterynaryjnej :)
Princessa - dokładnie, lepiej jest najpierw o operacji pomyśleć a potem kombinować coś z klatkami ;)

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika

Konto usunięte

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Konto usunięte » 9 marca 2013, 19:31

Fafka123 pisze:A możesz pokazać tego guza? Chodzi o zdjęcie, może uda się forumowiczom rozpoznać co to za paskustwo ;)
Prosiaki śliczne :3
Pogadaj z mamą, powiedz jej że to są zwierzęta które czują. Z psem mama też by nie poszła kiedy coś by się działo? Świnka czy pies - oba żywe i oba potrzebują opieki weterynaryjnej :)
Princessa - dokładnie, lepiej jest najpierw o operacji pomyśleć a potem kombinować coś z klatkami ;)

ok,ale jutro może zrobię bo teraz muszę już iść,chyba że jakimś cudem uda mi się jeszcze dzisiaj


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Fafka123 » 9 marca 2013, 19:35

Nie ma sprawy ;) Im szybciej się wyjaśni co to jest tym szybciej uda się zwierzaka wyleczyć.
A co do tego łączenia jeszcze - dopóki nie ma krwi wszystko jest ok ;) Ustalanie hierarchii, normalna rzecz. Mój pierwszy świniak przez baaardzo długi czas nie miał towarzysza ( u mnie plus czas w zoologu) a tu nagle do wanny wkładasz mu jakąś świnię to od razu "kłłiiik" :) Łączenie niekiedy trwa miesiące ale wcale ni muszą się ze sobą bawić dla nich dużo znaczy sama obecność ;) To tak jak w szkole - nie zawsze się uważa ale obecność jest, nie? xD

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Konto usunięte

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Konto usunięte » 9 marca 2013, 19:36

to jest ten guz,macie 2 zdjęcia:
http://i45.tinypic.com/sqkys3.jpg
http://i49.tinypic.com/2v2cv9j.jpg
wiecie co to może być?


Awatar użytkownika
Princessa
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 8 marca 2013, 16:25
Świnki morskie: Chobiczek,Princ(Książe)
Kontaktowanie:

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Princessa » 9 marca 2013, 19:44

O rzesz ty w mordę rzeczywiście jest źlee moja Chobcia miała taki mniejszy ale niestety nie wiem co to jest ale brak futra na dużym obszarze taki guz źle wróży :o

Obrazek
Obrazek
Buleczka za tęczowym mostem
Kocham cię

Konto usunięte

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Konto usunięte » 9 marca 2013, 19:44

Princessa pisze:O rzesz ty w mordę rzeczywiście jest źlee moja Chobcia miała taki mniejszy ale niestety nie wiem co to jest ale brak futra na dużym obszarze taki guz źle wróży :o

no więc właśnie i dzisiaj z tego leciała krew


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Fafka123 » 9 marca 2013, 19:45

To jest guz, po prostu guz. Nie taki jak my że obijamy się o ścianę i mamy guza tylko to jest najpewniej wypełnione ropą ... jak dla mnie faza zaawansowana. W sensie paskudnie to wygląda .... Weterynarii nie skończyłam mogę tylko obstawiać że to faza zaawansowana, z pewnością może jeszcze urosnąć, i to nie mało. Nie wiem czy jest sens świnkę dalej męczyć. Kasy nie zbiera się przez tydzień tylko przez kilka miesięcy a przez ten czas to może urosnąć i to dużo.
Ja nie widzę wyjścia.... chyba tylko uśpienie. Oczywiście da się pewnie coś z tym zrobić ale tak jak pisałam - pieniędzy nie nazbiera się w kilka dni. W sumie nie wiem ile kosztuje uśpienie, nigdy nie usypiałam żadnego zwierzęcia. Jedno jest pewne, tzreba było się tym zająć nim wyglądało to tak jak wygląda.

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
Princessa
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 8 marca 2013, 16:25
Świnki morskie: Chobiczek,Princ(Książe)
Kontaktowanie:

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Princessa » 9 marca 2013, 19:46

Nie wiadomo czy tam ropy niema jak krew leciała z tego

Obrazek
Obrazek
Buleczka za tęczowym mostem
Kocham cię

Konto usunięte

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Konto usunięte » 9 marca 2013, 19:46

Fafka123 pisze:To jest guz, po prostu guz. Nie taki jak my że obijamy się o ścianę i mamy guza tylko to jest najpewniej wypełnione ropą ... jak dla mnie faza zaawansowana. W sensie paskudnie to wygląda .... Weterynarii nie skończyłam mogę tylko obstawiać że to faza zaawansowana, z pewnością może jeszcze urosnąć, i to nie mało. Nie wiem czy jest sens świnkę dalej męczyć. Kasy nie zbiera się przez tydzień tylko przez kilka miesięcy a przez ten czas to może urosnąć i to dużo.
Ja nie widzę wyjścia.... chyba tylko uśpienie. Oczywiście da się pewnie coś z tym zrobić ale tak jak pisałam - pieniędzy nie nazbiera się w kilka dni. W sumie nie wiem ile kosztuje uśpienie, nigdy nie usypiałam żadnego zwierzęcia. Jedno jest pewne, tzreba było się tym zająć nim wyglądało to tak jak wygląda.

ja 1 raz usypiałam świnkę kosztowało to 80zł


Awatar użytkownika
Fafka123
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 13 listopada 2012, 16:08
Lokalizacja: Privet Drive 4
Świnki morskie: Harry (Harold) oraz Inu (Mopek) , dwa kochane czupiradła ♥♥♥
Kontaktowanie:

Re: Ja i moje świnki :D

Postautor: Fafka123 » 9 marca 2013, 19:49

Boże, tak dużo ?! :0 Wiedzą że właściciel traci kochanego zwierzaka i jeszcze tyle zdzierają...
Nie mam pojęcia czy wet do którego chodzisz jest dobry więc ocenić nie mogę dlaczego tyle zdziera ale na Twoim miejscu poszukałabym lecznicy która aż tyle za uśpienie czy cokolwiek innego nie bierze tysięcy ...

Obrazek
Jest szał,łapki urywa, ogórki latają

Awatar użytkownika
Świnkowy poleca


  • Podobne tematy
    Statystyki
    Ostatni post

Wróć do „Powitania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

  • Dołącz do nas