To moja pierwsza świnka, rozetka trójkolorowa (ma białe, czarne i brązowawo-rudawe łatki). Ale taka z niej rozteka jak z koziej d... trąba


Jest słodziutki, lubi siedzieć na kolanach i być głaskany - grucha jak gołąbek. Troszkę gania po domku. Lubi być czesany. Zjada jabłko, marchewkę, pietruszkę (korzeń i nać),koperek, cykorię, selera, spróbowaliśmy też maleńki plasterek banana- wciął od razu. Za czerwoną papryką chyba nie przepada - nie tknął wcale. Podstawowa karma: XtraVital Junior do karmy czasem sypię śwince łuskanego słonecznika i drobię na malutkie kawałeczki pestki z dyni. No i oczywiście kocha sianko. Co dzień dostaje do pyszczka 1-3 kropelki witaminy C (Cebion).
Dodatkowo kupiłam różności z Herbal Pets (suszonego banana, zioła uzupełniające, suszone owoce pól i lasów, suszoną marchewkę mieszankę korzeni, suszone warzywa i owoce) płatki owsiane i siemię lniane. Cóż więcej dodać? Mam nadzieję, że będzie się zdrowo chować.
Pozdrawiamy!