
Mango pisze:Nie wiem. Ja kiedyś miałam bardzo drogi granulat, 0% ziarna, tylko nie pamiętam nazwy. Kosztował chyba 25 zł za kg..
damianek333 pisze:Jak można nazywać karme co kosztuje 25zł 1kg za drogą![]()
Są droższe, może nie jest jakaś super tania ale nie jest droga.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości