Ruby, tą karmę co ty mi dałaś że wychodzi 5 zł za kilogram to jest Cavia Crispy, a tą karmę Xsara średnio zjada

W rezultacie na 99% zamawiamy 10-kilogramową paczkę Cavia Nature na
www.kuchniapupila.pl --> po przeliczeniach wychodzi 10,20zł / kilogram, a jakby doliczyć przesyłkę do całkowitego kosztu karmy i dopiero później obliczać 1kg to wychodzi 11,64zł za kilogram Cavia Nature. Korzystna cena, dlatego tylko jeszcze muszę się zastanowić nad innymi produktami, czy jeszcze czegoś nie potrzebuję (no na pewno potrzebuję, ale trzeba spisać, się zastanowić itd) i zamawiamy

Później popakuję to w słoiki albo po prostu wielką pakę z karmą zatrzasnę klipsem i będzie świeżość w miarę utrzymana

Tylko co jakiś czas część będę przesypywać do mniejszego pojemnika, żeby było prościej karmić. A tak to będzie tam leżała. Myślę, że to dobry pomysł.
Kupuję to, największą paczkę:
http://www.kuchniapupila.pl/gryzonie/po ... p994918684