Tygodniowo?! To wychodzi Ci około 400 złotych na miesiąc dla dwóch świnek?! Nie rozumiem tego. o.O
Ja na dwie świnki około 30 złotych, jednak kupowałam, głupia i naiwna, myśląc, że to taka dobra karma, Vitapola i od przyszłego miesiąca zaczynam kupować Cavia Complete, więc i wydatki będą większe.
Aż mi głupio, jak czytam, ile niektórzy na jedną świnkę wydają. Ja jednak owoców i warzyw sama nie kupuję, bo zawsze u mnie w domu są, dużo i różnorodne, poza tym namówię rodziców czasem na jakieś typowo świnkowe przysmaki, więc z kieszonkowego nie ubywa.
